Fri. Jun 18th, 2021

دنیای تبلیغات در حال اوج گرفتن است و همه مشاغل موفق در حال حاضر حضور آنلاین خوبی را برای صحبت با مخاطبان هدف خود سرمایه گذاری کرده اند. تمایل داشته باشید که اکنون کانال های بیشتری برای بهره برداری با ظاهر سیستم عامل های بلاگینگ وجود داشته باشد .0 و اهمیت روزافزون سیستم های چندرسانه ای اجتماعی.

ب) بدانید چه می خواهید: این مرحله در واقع باید قبل از راه حل باشد. قبل از آژانس دیجیتال مارکتینگ اینکه بخواهید آژانس دیجیتال دلخواه خود را برای نیازهای بازاریابی آنلاین خود پیدا کنید ، باید نیازها و خواسته های خود را بشناسید. حداقل باید مدیر اینستاگرام را در مورد آنچه می خواهید در سیستم عامل های آنلاین انجام دهید ، داشته باشید.

یک آژانس سئو خوب برای تقویت برند وب سایت شما در سراسر وب کار خواهد کرد. هنگام تصمیم گیری درباره معتبر بودن وب سایت خود ، از چگونگی تعامل سایر سایت ها با یکدیگر جستجو کنید. چه تعداد در حال پیوند به آن هستند ، فقط تعداد زیادی از آنها محتوای آن را در فیس بوک ، توییتر و موارد دیگر به اشتراک می گذارند. امکانات زیادی وجود دارد که یک آژانس جستجوگرها می تواند برند شما را بسازد ، با این وجود هوشمندانه ترین و با عمر طولانی بیشتر شامل ایجاد محتوایی است که دیگران مایل به تعامل هستند.

این یکی به توضیح خیلی کمی نیاز دارد. هرکسی محتوای سایت شما را به روز نکرده است ، دلیلی برای بازدید مجدد افراد وجود ندارد. فکر می کنید این ممکن است به این دلیل باشد که هیچ کس نمی تواند به آن وب سایتی که سال گذشته ساخته اید ، برسد؟

به هر آزمایشی که ممکن است جالب باشد فکر کنید. با این کار ، طرفداران میزان صدا را افزایش نمی دهید ، همچنین ممکن است یک فرد مدت زمان مصرف کننده به شبکه جهانی شما را افزایش دهد. یکی از شرکت هایی که از این تاکتیک استفاده کرده است ، مولوتف ، یک آژانس بازاریابی دیجیتال است که از جمله مشتریان آن می توان به بازیگران دیوید اسپید و جیمی کندی اشاره کرد. آنها برای تبلیغ برنامه تلویزیونی جدید جورج لوپز ، به فکر افتادند که یک تست فیس بوک با عنوان “چقدر جورج لوپز را می شناسی؟” ، که در آن کاربران باید به سوالات مربوط به آخرین شخصیت های زندگی شخصی خارق العاده او پاسخ دهند ، به علاوه س questionsالات اضافی در مورد قسمت پخش شده بود.

بسیاری از کارآفرینان محصول یا خدماتی دارند که قابل مقایسه با شرکتهای بزرگتر و معتبرتر تولید تیزرهای تبلیغاتی است. چرا مشتری احتمالی شما باید محصولات شما را بیش از مواد اصلی شرکت بزرگ بخرد؟ آیا آنها انتخاب ریسک همراه با یک شرکت ممکن است حدود 5 یا 10 سال دیگر نباشد؟ آیا ضمانت ده ساله شما واقعاً در طی سالهای متمادی معنایی دارد؟

نکته: به جای اینکه تصمیم مشتری خود را به “بله ، من می خرم” محدود کنید. یا “نه. نمی توانم بخرم”. با وارد کردن قضاوت “کدام یک” خطر از دست دادن آنها را نداشته باشید.

رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و غیره. پیشرفت چشمگیری به شرکت / آژانس شما ارائه می دهد. شما می توانید پیروان خود را در آنجا بسازید ، و با دیجیتال مارکتینگ برای خود یک ترتیب امتیاز دارید.