Fri. May 7th, 2021

همه باغ ها به جایی می رسند که نیاز به کمی بازسازی دارند. نوسازی یک کار عظیم است. این به ایده ها ، زمان و دانش جدید زیادی نیاز دارد. اکثر مردم می خواهند باغ خود را مرتب کنند تا زیباتر و راحت تر باشد. برخی از افراد می خواهند یک استخر یا استخر شنا نصب کنند. دبلیو اودشوم ، یک متخصص باغبانی هلند می گوید: “بهترین مکان برای برنامه ریزی حیاط شما فقط نشستن در آن است”. در این مقاله ما چند نکته مفید به شما می دهیم و بازآرایی شما را آسان تر می کنیم.

ابتدا نگاهی به نقشه حیاط خود بیندازید. این طرح باید شامل شکل کنونی باغ و آینده باغ باشد. در برنامه مقیاس خود باید فضای کمی برای یادداشت ها ، ایده های ناگهانی ، نام گیاهان و موارد دیگر بگذارید. فراموش نکنید که نحوه تغییر نور در قیمت گل میخک هندی  منطقه شما را یادداشت کنید. نور به طور چشمگیری برای گیاهان مهم است و نیاز به نور برای گیاهان جداگانه به طور چشمگیری متفاوت است. بعداً ، تصمیم بگیرید که می خواهید ساختمان های باغ خود را کجا بسازید. این ساختمان ها می توانند در یک منطقه آفتابی یا سایه دار ساخته شوند.

علاوه بر این ، گیاهان را برای باغ خود با دقت انتخاب کنید. و به یاد داشته باشید که همه گیاهان حیاط شما نباید جابجا و یا خارج شوند. شما قطعاً گیاهان عالی و زیبایی دارید. بگذارید در حیاط شما رشد کنند. باغداران در طول سال به گیاهان و درختان فکر می کنند. فراموش نکنید که گیاهانی را انتخاب کنید که در آب و هوای شما رشد خوبی داشته باشند. اگر مطمئن نیستید که گیاهان انتخابی شما در آب و هوای شما به خوبی رشد خواهند کرد ، همیشه می توانید از مهد کودک ها ، نمایندگان ترویج کشاورزی کشور و سایر موسسات سال کنید. آنها گیاهان مناسب را براساس منطقه آب و هوایی به شما پیشنهاد می دهند. درختان ، بوته ها و نرده های مناسب را انتخاب کنید تا ساختار حیاط شما را تشکیل دهد.

شما باید در مورد چشم انداز عمودی فکر کنید. توصیه می شود گیاهان بلند و انگورهای روان در باغ را انتخاب کنید زیرا این گیاهان می توانند دیوارها و نرده ها را پنهان کنند. چه اینکه این گیاهان جو عالی ایجاد می کنند. درختان ، گیاهان و دیوارهای بزرگ را به عنوان پس زمینه در برنامه حیاط خود قرار دهید. مواردی را که می خواهید به کاغذ ردیابی اضافه کنید ، ترسیم کرده و طرح را روی نقاشی های اصلی بچینید تا ببینید که چگونه آیتم ها به هم می آیند. اگر تصمیم دارید باغبانی را امتحان کنید ، ممکن است در مورد منطقه ای در باغ خود که ممکن است بیشتر آفتاب داشته باشد فکر کنید ، زیرا میوه ها و سبزیجات در سایه سنگین رشد نمی کنند. حتما انواع سبزیجات توصیه شده را برای منطقه خود پرورش دهید. برای انواع موجود می توانید از فروشگاه باغ محلی کمک بخواهید. معمولاً بهتر است بذرهایی با کیفیت بالا خریداری کنید و نه خیلی عمیق بکارید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *